Spędź wyjątkowy, czerwcowy weekend nad jeziorem — w otoczeniu natury, komfortu i letniej atmosfery. To idealna propozycja dla osób, które chcą oderwać się od codzienności, odpocząć w pięknym miejscu, skorzystać z atrakcji na świeżym powietrzu i celebrować chwile przy dobrej kuchni oraz muzyce.
Weekend Czerwcowy FOOD&FUN&MUSIC to połączenie relaksu, aktywności, wyjątkowych smaków i rozrywki w najlepszym wydaniu. Przyjedź i poczuj, jak smakuje początek lata nad jeziorem.
W CENIE PAKIETU:
- co najmniej 2 noclegi w komfortowym pokoju lub apartamencie;
- śniadania bufetowe z live cooking;
- degustacja kawy z naszym baristą;
- podczas weekendu jazdy testowe dla Gości samochodami marki Porsche;
- piątkowy wieczór z muzyką na żywo;
- aktywny sobotni poranek - zajęcia pilates na tarasie zielonym lub na pomoście w godz. 10:00-11:00*
- strefa FOOD&FUN&MUSIC nad jeziorem w dniu 6.06.2026r. (sobota), w godz. 16:00-21:00 prosecco time i muzyka DJ;
- kolacja grillowa z welcome drinkiem nad brzegiem jeziora - specjalne menu grillowe dostępne w dniu 6.06.2026r. (sobota) w godz. 17:00-21:00;
- nielimitowany dostęp do strefy Wellness: basen zewnętrzny ‘infinity pool’, basen wewnętrzny, jacuzzi zewnętrzne oraz wewnętrzne, kompleks saun (sauna sucha, sauna parowa, sauna aromatyczna oraz sauna na podczerwień), sala fitness z urządzeniami cardio, wyposażeniem fitness i strefą TRX;
- miejsce parkingowe na parkingu zewnętrznym;
- wieczorne kino hotelowe;
- sobotni wieczór taneczny z Dj - em w Klubie Botanika.
*miejsce zajęć uzależnione od warunków pogodowych.
DODATKOWE ATRAKCJE:
- zwiedzanie i degustacja win w Winnicy Gródek - zapraszamy na spacer po Winnicy Gródek, zapoznanie się z procesem produkcji i degustacją win na klimatycznym tarasie widokowym;
- strefa LIVE SPA: kompleksowa oferta zabiegów pielęgnacyjnych, szeroka gama masaży relaksacyjnych;
- strefa rozrywki: tory do kręgli, stoły do billarda i snookera;
- miejsce na parkingu podziemnym w cenie 100zł/doba, parking wyposażony jest w ładowarki elektryczne Porsche (koszt ładowania 150 zł/doba);
- hotelowa marina - możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego: rowerki wodne, kajaki, motorówka, jacht elektryczny (6-osobowy);
- rowery elektryczne oraz rowery górskie;
ZAPRASZAMY DO RESTAURACJI HOTELOWYCH:
- Restauracja BOTANIKA (czynna codziennie), w której serwowane są autorskie dania Szefa Kuchni Krzysztofa Małochy. Szczególnie warte polecenia są dania z sezonowanej wołowiny i desery autorstwa Szefa Cukiernii Konrada Korszli.
- Restauracja MARINA (czynna wekendowo) - letnia przestrzeń kulinarna położona tuż nad brzegiem jeziora. Zachwyca nie tylko malowniczym widokiem, ale przede wszystkim kuchnią pełną świeżych, aromatycznych i doskonale skomponowanych dań.
FOOD&FUN&MUSIC to miks wszystkiego, co kochamy: totalnego relaksu, aktywności na świeżym powietrzu i doskonałej kuchni. 🥂🎶 Zarezerwuj swój pobyt już dziś!
📩 E-mail: recepcja@heron-hotel.com
📞 Tel.: +48 18 88 88 500, +48 18 88 88 501
*na miejscu pobierana jest dodatkowo opłata miejscowa w wysokości 3,40 zł/os/dobę.